Dodatki do paliw

Jesteśmy dystrybutorem dodatków do paliw wiodących światowych producentów takich jak DATACOL i STANADYNE

STANADYNE

 Dodatek do oleju napędowego, firmy Stanadyne. Profesjonalny, wielosezonowy uszlachetniacz do paliwa, przeznaczony do stosowania w pojazdach wyposażonych w układy paliwowe diesla. Efektywność działania potwierdzona zarówno w starszych generacjach diesla jak również w najnowszych układach typu Common Rail. Opis: Jedyny oryginalny dodatek do paliwa produkowany przez producenta aparatury paliwowej firmę Stanadyne. Performance Formula poprzez zwiększenie liczy cetanowej oleju napędowego, wykazuje lepsze spalanie oraz zmniejszenie zużycia paliwa. Preparat walczy z zamarzaniem przez obniżenie temperatury płynności paliwa i dzięki temu ułatwia zimny rozruch silnika. Performance Formula zawiera składniki zabezpieczające metalowe części silnika narażone na działanie wysokich temperatur hamując odkładanie się na nich osadów. Performance Formula zawiera również substancje smarne które redukują tarcie między ruchomymi częściami, zmniejszając ich zużycie i w konsekwencji konieczność napraw. Związki chemiczne stosowane w tych dodatkach są używane w raz z najnowszymi wtryskiwaczami i pompami diesla. Dodatki do oleju napędowego Stanadyne nie zawierają popiołu, metali lub halogenów i są zgodne z systemami kontroli emisji, takimi jak DOC – Diesel Oxidation Catalyst, DPF – Diesel Particulate Filter i SCR – Selective Catalytic Reduction. Dawkowanie: 250 ml na 125 litrów oleju napędowego.

DATACOL

Środek oczyszczająco-ochronny do wszystkich układów zasilanych olejem napędowym, łącznie z silnikami common rail, wtryskiwaczami pompy i układami wtryskowymi pod wysokim napięciem ostatniej generacji. Eliminuje powstającą w zbiorniku wodę i zapobiega jej powstawaniu, usuwa zanieczyszczenia, osady parafiny, glony, szlam i osad. W układzie wtryskiwania odblokowuje, usuwa osad i smaruje pompy, wtryskiwacze, zawory ssące i wydech z całą komorą spalania. Zapobiega spalaniu w komorze wstępnej oleju napędowego, drastycznie zmniejszając wydalanie czarnego dymu, eliminuje zjawisko „pukania”, przywraca moc i reakcję silnika, ułatwia uruchomienie silnika, zapobiega uciążliwym drganiom.

Środek dzięki swojemu specyficznemu składowi jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami nowej generacji (common rail, multijet, wtryskiwacz pompy, itp.), także jeśli posiadają filtry cząsteczek stałych (FAP o DPF).

Nie zawiera nafty. Zgodny z normą UNI EN 590

Skip to content